Certifikát vlčího patrona (papírová verze)
  • Certifikát vlčího patrona (papírová verze)
  • Certifikát vlčího patrona (papírová verze)
1 000 Kč
Bez daně: 1 000 Kč
Na skladě

Vlci se vracejí do české přírody. Hnutí DUHA jim spolu s dobrovolníky rysích a vlčích hlídek cestu usnadňuje. Už dlouhé roky přináší Hnutí DUHA nejnovější informace o jejich výskytu, informuje média a veřejnost a dokládá pravdivost autentickými záběry z fotopastí. 

Projekt Česká divočina upozorňuje na nedostatek míst, kde by divoká příroda mohla žít svým vlastním životem. Území, ve kterém člověk vůbec nezasahuje, tedy nekácí, nekosí nebo jinak nehospodaří, je zoufale mále. Pouhé 0,3 % rozlohy českého území. 

V nejbližších měsících se proto pokusíme prosadit vznik nové plochy divoké přírody o rozloze více než 1 000 hektarů. Zatím máme předběžně vybráno 5 lokalit, které mají potenciál stát se v blízké době další českou divočinou. Abychom náš záměr skutečně prosadili, potřebujeme se opřít o vaši pomoc.

Staňte se symbolickým patronem vlka obecného a pomozte nám rozšířit území bez lidských zásahů. Území, kde by divočina mohla volně dýchat.

Certifikát je také velmi krásným dárkem. Stačí doplnit jméno člověka, kterého chcete obdarovat. Nemusíte tak darovat zbytečnosti, dejte spolu s námi prostor české divočině. Majitel na něm najde nejen poděkování, ale také informace o vlkovi a projektu české divočiny. Vyrobeno z recyklovaného papíru. 

Moc děkujeme všem, co se přidávají!