Sedmá generace 2016/3
69 Kč
Bez daně: 63 Kč
Na skladě

03/2016 My žijeme v Praze

Třetí číslo roku 2016 časopisu Sedmá generace se věnuje životu v Praze. Dále v čísle najdete rozhovory s indickým environmentalistou Ashishem Kotharim, předsedou Strany zelených Matějem Stropnickým nebo blízkovýchodním uprchlíkem, dále na reportáže z barcelonského dumpster divingu a uhelné blokády Ende Gelände, recenze filmů Bábušky z Černobylu a Co se nenosí, na výlet s Číňanem, velryby, využití ovoce nebo makrobiotiku pro děti.

Společensko-ekologický časopis Sedmá generace vydává Hnutí DUHA již od roku 1991. Hlavním cílem všech, kteří se na tvorbě časopisu podílejí, je vytvářet prostor pro debatu o moderní společnosti, sociálních a ekologických dopadech jejího vývoje i politických, hospodářských a kulturních souvislostech současných společenských trendů. Chceme nejen podávat informace o aktuálním dění v oblasti ochrany životního prostředí, ale chceme toto dění především zasazovat do širších souvislostí, ať už politických, ekonomických či obecně kulturních.

Více informací o časopise včetně možnosti objednání předplatného na celý rok (nebo i déle) s dárky, elektronického či dárkového předplatného najdete na www.sedmagenerace.cz.