Sedmá generace 2015/4
69 Kč
Bez daně: 63 Kč
Na skladě

4/2015 Ztrácíme půdu pod nohama

V dalším čísle časopisu Sedmá generace se mimo jiné dočtete odpovědi na tyto otázky: Proč degraduje půda a jak ji ozdravit? Co obnáší anglický aktivismus? Čím inspiruje Albert Schweitzer? Jak chutná šumavská PR kuchařka? Co s elektroodpadem a ilegálními skládkami? Proč vracet energetiku obcím? V čem ne/uspěly Rozvojové cíle tisíciletí? Jak izolovat dům těžce zadarmo? Bude Brno chytré? Proč narůstá xenofobie u ochránců zvířat? Jak funguje obchod s banány? Čím zaujme Rohanský ostrov? Proč neopouštět planetu? 

Společensko-ekologický časopis Sedmá generace vydává Hnutí DUHA již od roku 1991. Hlavním cílem všech, kteří se na tvorbě časopisu podílejí, je vytvářet prostor pro debatu o moderní společnosti, sociálních a ekologických dopadech jejího vývoje i politických, hospodářských a kulturních souvislostech současných společenských trendů. Chceme nejen podávat informace o aktuálním dění v oblasti ochrany životního prostředí, ale chceme toto dění především zasazovat do širších souvislostí, ať už politických, ekonomických či obecně kulturních.

Více informací o časopise včetně možnosti objednání předplatného na celý rok (nebo i déle) s dárky, elektronického či dárkového předplatného najdete na www.sedmagenerace.cz.