Sedmá generace 2018/2
69 Kč
Bez daně: 63 Kč
Na skladě

2/2018 Jedeme v tom spolu

Durhé číslo 27. ročníku tematicky věnujeme veřejné hromadné dopravě, přečíst si můžete o tom, zda má být doprava zdarma, jak se daří dopravu integrovat a také jak to vypadá s odsunem brněnského nádraží.

Dále v čísle mimo jiné najdete rozhovor s historikem Jiřím Smlsalem o kauze koncentráku v Letech, článek o tom, jaká je realita v Senegalu a také rozhovor s politology Milošem Gregorem a Petrou Vejvodovou o fake news.

Společensko-ekologický časopis Sedmá generace vydává Hnutí DUHA již od roku 1991. Hlavním cílem všech, kteří se na tvorbě časopisu podílejí, je vytvářet prostor pro debatu o moderní společnosti, sociálních a ekologických dopadech jejího vývoje i politických, hospodářských a kulturních souvislostech současných společenských trendů. Chceme nejen podávat informace o aktuálním dění v oblasti ochrany životního prostředí, ale chceme toto dění především zasazovat do širších souvislostí, ať už politických, ekonomických či obecně kulturních.

Více informací o časopise včetně možnosti objednání předplatného na celý rok (nebo i déle) s dárky, elektronického či dárkového předplatného najdete na www.sedmagenerace.cz.