Naše výrobky pro vaši firmu

Sháníte pro své zaměstnance či obchodní partnery ekologicky šetrný vánoční dárek? Nebo je plánuje na firemní akci potěšit výrobkem s logem vaší firmy?

Obchod Hnutí DUHA nabízí firmám mnoho různých výrobků.

Proč si zvolit právě naše produkty? Jsou totiž:

Přátelské k přírodě: Prodáváme trička a mikiny z materiálů, jejichž výroba spotřebuje mnohem méně energie a chemikálií. Nabízíme také hračky vyrobené ze dřeva, které roste ve zdravých lesích, nebo čistě přírodní kosmetiku.
Originální: Každá látková hračka v našem sortimentu je jedinečná – prošla rukama skutečných lidí, nikoli strojů. Také si můžete vybrat osobité tričko s vlastním názorem.
Šetrné k lidem: Prodáváme rovněž výrobky chráněných dílen, například látkové a dřevěné hračky či divadla. Vyrábějí je lidé, kteří mají jen mizivou šanci uplatnit se v dnešním uspěchaném světě.
Místní: Většina našeho zboží byla vyrobena v Česku; výběrem takových věcí ušetříte tisíce kilometrů ujetých kamiony.

Cena výrobků se mění v závislosti na počtu odebraných kusů.

Na vaše dotazy bude odpovídat Žaneta Gregorová, která Vám odpoví co možná nejdříve. Vaše objednávky a dotazy zasílejte na email obchod@hnutiduha.cz.

Pomozte nám rozšířit sortiment
Pokud jste výrobce FSC zboží, certifikovaného textilu z bio bavlny nebo z recyklovaného materiálu nebo jakéhokoliv jiného výrobku, o kterém si myslíte, že by v našem sortimentu neměl chybět, napište nám svoji nabídku na obchod@hnutiduha.cz.